AirBar Turkey | SIKÇA SORULAN SORULAR
15343
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15343,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

SIKÇA SORULAN SORULAR

AırBar belirtilen boyutların dışındaki ekranlarda kullanılabilir mi?

Hayır. Bunun sebebi, her AirBar sensörünün tam ekran boyutu olarak 16:9 en boy oranında görünmez bir dokunmatik alan oluşturması.Belirtilen ölçülerin dışında bir ekranda AirBarı’ı kullanmaya çalışmak kararsız ve düzgün tepkiler vermemesine neden olacaktır.

AırBar dokunmatik ekran sensörü ne işe yarar?

AirBar, dokunmatik olmayan dizüstü bilgisayarlara dokunmatik özelliği kazandırır, dokunmatik olmayan ekranınızı dokunmatik ekran haline getirir, böylece birçok dokunmaya dayalı uygulamayı dokunarak sürükleyerek yakınlaştırıp uzaklaştırabilir istediğiniz şekilde sürükleyip döndürebilirsiniz.

AırBar dokunmatik yüzeyde kaç parmağa kadar destekler?

Yukarı/aşağı için tek parmak, yakınlaştırma/uzaklaştırma/döndürme için iki parmak kullanılarak kolayca uygulanabilir.

AırBar’ı dizüstü bilgisayarıma nasıl bağlayıp gerekli yüklemeleri yapabilirim?

AirBar ile birlikte gelen mıknatısları kurulum klavuzunda belirtilen şekilde ekranınızın alt çerçevesine yapıştırıp, USB kablosunu dizüstü bilgisayarınızın ilgili Usb portuna bağlayarak kurulumu tamamlayabilirsiniz. Windows 10 için herhangi bir sürücü yada uygulama yüklemenize gerek duyulmaz.

AırBar hangi ekran boyutlarında çalışıyor?

AirBar şuan sadece 13.3’’, 14’’ ve 15.6’’ ekran boyutlarına sahip Windows 10 dizüstü bilgisayarlarını ve 13.3″ MacBook Air dizüstü bilgisayarlarını destekliyor.

AırBar, Windows 13.3 ", 14" ve 15.6 "boyutundaki tüm dizüstü bilgisayarlarda çalışır mı?

Genellikle, evet. Bununla birlikte, AirBar ekrana uygulanabilmesi için ekranın altında en az 22mm çerçeve boyutune ihtiyaç duyar. Bazı dizüstü bilgisayarlarda bu alan olmayabilir bu durum dizüstü bilgisayarınız AirBar’a uygun olmadığı anlamına gelir.

Benim dizüstü bilgisayarımın sol tarında usb bağlantısı var ve kablo kısa kalıyor.

Bu gibi durumlarda usb uzatma kablosu satın almanız gerekecek. Lütfen çok uzun olmayan Usb 2.0 veya 3.0 arabirime sahip bir uzatma usb kablosu temin ediniz.

Yedek mıknatısa ihtiyacım olursa temin edebilirmiyim?

Bazı durumlarda yedek mıknatıslara ihtiyaç duyulabilir, lütfen bize bir istek maili gönderin: info@airbarturkey.com, biz tarafınıza yedek mıknatısları göndereceğiz.

AırBar’ın garanti süresi nedir?

AirBar 24 ay garanti kapsamındadır. Bu garanti belgesinde belirtilen kullanıcı hatalarını, sıvı temaslarını kapsamaz.